Krásne babie leto v jeseni v Hrabovskej doline

01.09.2016

Jesenná rozlúčka s letom v Hrabove

Jesenné farby okolitých stromov, dobrá viditeľnosť a príjemné slnečné počasie sú hlavným lákadlom na jesenný rekreačný pobyt u nás. Jedinečnú atmosféru jeseňe podporuje aj stredisko Skipark Malinô Brdo. Poskytujú napríklad lanovku za euro v rozlúčkové dni prevádzky, čo prichádza každoročne využiť stovky turistov, bajkerov, rodičov s ďeťmi a ďaľší aktívni nadšenci, ktorí sa rozhodli ešte dvadsiatkove teploty netráviť nečinne doma.

Zábava pre deti v stredisku Malinô Brdo a Hrabvoskej doline

Animačný program pre deti s maskotom, maľovanie na tvár, testovanie byciklov a ďaľšie aktivity v stredisku Malinô Brdo počas jesene sú každoročným spestrením jesennej dovolenky v našom okolí. K jesennej ponuke Vám želáme príjemné slenčné a snáď aj bezveterné počasie po kopcoch Malinô Brdo a v našej Hrabovskej doline.

Deti na ratraku v stredisku Malino Brdo Ruzomberok

Tip na jesenný víkend v Hrabove

Ubytovanie v apartmánoch Fatrapark je aktuálne najlacnejšie v roku. Čerstvý vzduch, skvelá viditeľnosť a krátke prechádzky každým smerom v okolitých lesoch Velkej Fatry Vám zaručene dočerpajú vibité baterky. V okolitej prírode Hrabova Vám dodajú pokojné jesenné dni naspäť stratené sily z pracovného týždňa. K tomu vynikajúce Liptovské špeciality alebo dobré čapované pivko v reštaurácii Fatrapark priamo v objekte apartmánového domu.

Pozrite si ceny na jesenné pobyty v Hrabove

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.