Malinô Brdo (20.2.2019 22:58):
65 cm
-0.5 °C

Zariaďte si domácnosť lacnejšie vďaka pobytu vo Fatraparku 2

11.10.2017

Každý návštevník, ktorý si objedná pobyt v apartmánoch Fatrapark 2 v termíne od 1.10.2017 do 31.3.2018, má šancu zapojiť sa do súťaže o zľavu na kvalitný masívny nábytok značky Dubu. Výherca získa poukaz s 50% zľavou na nákup nábytku podľa vlastného výberu.

nábytok dubu sutaz

Poctivý nábytok Dubu z prvotriedneho dubového dreva je svojím nadčasovým dizajnom vhodný pre každý typ bývania a skvele sa hodí nie len do domácností, ale aj do obchodných a profesionálnych priestorov, akými sú reštaurácie či kancelárie. Typický nábytok z veľkoobchodných reťazcov vydrží v bežnej domácnosti nanajvýš niekoľko rokov. Masívne drevo je zárukou dlhovekosti a pri správnom zaobchádzaní prežije aj niekoľko generácií.

nábytok dubu

Vďaka trendovej nezávislosti a neutralite je nábytok možné kombinovať aj s inými typmi zariadenia a modernými štýlmi, pričom si zachová prirodzené dominantné postavenie. Dubový nábytok vyjadruje spojenie prírody s klasickou eleganciou anglického nábytkárstva a prináša do obydlia pocit harmónie a pokoja.

Viac informácií o nábytku a aktuálnu ponuku nájdete na www.dubu.sk.

Žrebovanie sa uskutoční 4.4.2018 a výsledky budú zverejnené na našich webstránkach a sociálnych sieťach.

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.