Malinô Brdo (12.6.2021 15:00):
17.5 °C

Karta Liptov Region Card

Vďaka partnerstvu s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Liptov dostane každý náš hosť zadarmo kartu Liptov Region Card so zľavami a benefitmi v rámci Liptovského regióna

Každý hosť, ubytovaný v našich apartmánoch, od nás dostane zadarmo kartu Liptov Region Card, s ktorou získa exkluzívne zľavy v mnohých turistických lokalitách, kultúrnych pamiatkach, atrakciách, reštauráciách a iných partnerských miestach v rámci cestovného ruchu v regióne Liptov.

Liptov Region Card

Vďaka karte Liptov Region Card si budete môcť vychutnať dobré jedlo, výhodne nakúpiť, zažiť adrenalín na mnohých atrakciách či spoznávať kultúru miestnej krajiny so zľavou od 5% až do 100%. Stačí sa iba preukázať kartou Liptov na miestach, ktoré sú ľahko identifikovateľné podľa označenia „Tu platí karta“, a môžete si užívať všetky jej výhody.

Množstvo zliav sa dá využiť v priebehu celého roka. V zime najmä lyžiari ocenia zvýhodnené ceny v lyžiarskych strediskách či požičovniach lyží, v iných obdobiach sú pre aktívnych ľudí zase prístupné iné športové aj adrenalínové zaujímavosti v kraji.

lyzovacka

Rodiny s deťmi získajú dodatočnú rodinnú zľavu na vstupné na detské atrakcie, kultúrne miesta ako múzeá, skanzeny a iné, ale aj na kúpaliskách, aquaparkoch a podobných zariadeniach, príťažlivých nie len pre tých najmenších.

Počas každej sezóny návštevníci privítajú možnosť relaxu i zábavy v aquaparkoch, wellness a spa centrách navyše so zníženou cenou.

aquapark fatrapark

Karta Liptov Region Card sa však neviaže iba na atrakcie. Použiť ju môžete aj v reštauráciách, pohostinstvách a iných stravných zariadeniach, ako aj vo vybraných obchodných prevádzkach. Platnosť karty je neobmedzená a navyše je založená na vernostnom systéme zbierania bodov za každé použitie na konkrétnych akceptačných miestach, takisto aj za ubytovanie v apartmánoch Fatrapark, a po nazbieraní určitého množstva bodov ste zaradení do súťaže o zaujímavé ceny.

Zoznam partnerských miest karty Liptov Region Card sa neustále vyvíja. Aktuálny zoznam miest, kde sa dajú zľavy uplatniť, dostanete po príchode a ubytovaní sa v apartmánovom dome Fatrapark 2.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.