Malinô Brdo (23.2.2018 17:13):
60 cm
-8.9 °C

Kniha hostí – Názory a recenzie na apartmány

Aký je Váš názor na apartmán Fatrapark?

Radi uverejníme vaše názory a pripomienky k ubytovaniu a zážitky z vašej dovolenky v apartmánoch Fatrapark. Bude užitočné, ak nám zanecháte Vaše hodnotenie a recenziu, ktorá bude prínosom pre ďalších hostí.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie služieb Fatraparku. Poslúži nám aj pre budúcich hostí.

12.02.2018
Oskar Jablko (Poland)

Fajne miejsce. Tylko na korytarzu brakowało sufitu :D

Dziękuję bardzo za pozytywne wiadomości na temat zakwaterowania!

Fatraparkliptov.sk
01.02.2018
Renata

Ďakujeme za úžasný pobyt. Môžem len a len odporúčať od ubytovania, kuchyne, služieb až po lyžovačku. Super pre rodiny s deťmi.

Ďakujeme za Vs názor o ubytovaní

Fatraparkliptov.sk
30.01.2018
Libor Vogel

Krásné ubytování. Příjemná a ochotná recepce. Krásné okolí. Vynikající voda z pramene. Jediné mínus je parkování ale dá se to vyřešit.

ďakujeme p. Libor, s parkovaním je to vo vyťažených sezónach niekedy komplikované. Snažime sa vylepšiť hlavne organizovanie parkovania pretože dobry system a hlavne ohladuplnost zakaznikov dokaze vyrobit dalsich 5-10 miest. Viac miest uz vycarovat nedokazeme.

Fatraparkliptov.sk
03.01.2018
Gabriela H.

Mohu Vás ujistit, že budete naprosto spokojeni. Do fatraparku II jezdíme s celou skupinou přátel již cca 6 tým rokem.Pan Vereš je skutečný profesionál a vždy našim požadavkům ( někdy docela komplikovaným) vyhověl na 100%. Díky p. Verešovi se celá naše skupina ( cca 30 osob včetně dětí) těší i letos na krásnou dovolenou na Malino Brdo, v krásném apt. hotelu FATRAPARK II

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie našich apartmánov od tak významného zákazníka. Superlativy ktoré ste použili si dovolím preposlať na celý personál ktorý sa o Vaše pohodlie stará každý rok. Komunikácia z našej kancelárie je síce niekedy náročnejšia ale pre skvelý výsledok je vždy potrebná aj ochota zákazníka porozumieť našim možnostiam. Sme veľmi vďační že sa Vaša skupina rozhoduje pre zimnú dovolenku práve u nás! Ďakujem Vám JV

Fatraparkliptov.sk
02.01.2018
Przyjemne miejsce. / Миша С

Bardzo fajne miejsce na rodzinny wyjazd. Blisko stoku, centrum. Dużo fajnych miejsc na spacery, piękne widoki z okna. Można przyjechać z psem. Pod oknem można zobaczyć muflony przechadzające się do karmnika znajdującego sie przy hotelu. Na recepcji zbierają suchy chleb dla nich :)

Dziękuję bardzo za pozytywne wiadomości na temat zakwaterowania!

Fatraparkliptov.sk
11.09.2017
Katalin Horwath (HUN)

Tiszta, rendezett szállás. Jó a hotel elhelyezkedése.

Köszönöm szépen!

Fatraparkliptov.sk
02.09.2017
Adriana

Byli jsme zde na týden,krásné ubytování, všechno čisté voňavé, a vybavení kuchyně luxusní.Okolí nádhera. moc doporučuji.Adriana

Pani Adriana veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie!

Fatraparkliptov.sk
22.08.2017
Janice K.

We loved it!! Perfect base for our adventures in the Liptov region. Nice, clean and spacious apartment. Only a hob and microwave for cooking, but we don't come on holiday to cook. We ate in the on site restaurant most evenings and we were very happy. Large Tesco nearby, we had everything we could possibly need. We loved our experience...

This is a great read for us Janice, thank you for your honesty and rating!

Fatraparkliptov.sk
09.08.2017
Opius C.

Boli sme s rodinou len na jednu noc v rámci nášho cestovania, ale boli sme veľmi prijemne prekvapení čistotou, útulným zariadením, veľmi milým a ústretovým personálom, pekným okolím,... jednoducho sme sa rozhodli sem vrátiť aj na lyžovačku (lanovka cca 250m). Reštaurácia pri recepcii naozaj niet čo vytknúť,... Celkovo pomer ceny/ kvality dávam 100%.

Jedno z najkrajších hodnotení ktoré sme dostali tento rok. Ďakujeme za originalitu a detailný popis s ktorým ste si dali námahu pri vytvorení tohto skutočne motivačného popisu našich služieb na Fatraparku ale aj okolia Hrabova! Ďakujeme a určite ste u nás vítaní aj v zime :)

Fatraparkliptov.sk
07.08.2017
Michał K

Świetne miejsce na rodzinne wakacje, dla ludzi kochających góry. Praktycznie spod wejścia do hotelu możne wyjść na szlaki Wielkiej Fatry. Do 30 minut jazdy autem mamy Małą Fatrę i Niżne Tatry. Sam apartment zlokalizowany jest w świetnym miejscu 150m od jeziorka w którym można się kąpać, popływać łodką. W pokoju (z dużym balkonem) wszystko czego potrzeba aby miło spędzić czas. Duża łazienka, aneks kuchenny, telewizor. WiFi działa ale wieczorami gdy wszyscy wrócą do hotelu łącze trochę nie wydala. Ale to szczegół - w końcu są wakacje :)

Michał, dziękuję bardzo za pozytywne wiadomości na temat zakwaterowania!

Fatraparkliptov.sk
03.08.2017
Matej Z

Boli sme tu na 2 dni cez víkend, aj keď nám počasie neprialo a pršalo ale izby sú pekné, celkom slušne vybavené. v kuchynke nájdete viac menej všetko čo budete potrebovať. Plus nejaké veci majú na predaj dole na recepcii keby si zabudnete. Kúsok asi cca 2km máte tesco v Ružomberku tak aj tam sa dá pokúpiť. Vonku si môžete opekať, majú tam ohnisko, poprípade stravovať sa v reštaurácii.

Matej ďakujeme za pozitívne a obsiahle hodnotenie!

Fatraparkliptov.sk
09.07.2017
Václav Kliment

Pěkný apartmánový hotel na krásném až romantickém místě blízko lanovky. Hotel je čistý, pokoje velké a dobře zařízené s krásným výhledem. Obsluha milá a ochotná. Zurčící potůček před hotelem je velmi příjemný pro usínání ☺ Jisté rezervy by se našly v restauraci a občas velmi slabá wifi... jinak naprostá spokojenost moc se nám tu líbilo...

Ďakujeme velmi pekne pán Václav aj za spomenutie malých nedostatkov, kvalitu wifi preverujeme pravidelne a prípadnú chybu dáme cez týždeň do poriadku.

Fatraparkliptov.sk
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.