Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok – Okolie Fatraparku

Celoročne otvorená reštaurácia Fatrapark 2 v Ružomberku je kľúčovým benefitom k ubytovaniu v našich apartmánoch. Okrem výnimočnej ponuky jedál a nápojov v reštaurácii môžu hostia zbehnúť do reštaurácie z apartmánu doslova "v papučiach". Reštaurácia je otvorená aj pre verejnosť do neskorých hodín a milý personál Vás obslúži podľa karty alebo dennej obednej ponuky.

Na posedenie odporúčame kvalitnú kávu alebo pivo Krušovice. Spolu s tímom reštaurácie Fatrapark 2 Vám pripravíme ponuku na oslavu narodenín, firemnú akciu či teambuilding v kombinácii s ubytovaním v apartmánoch, dopravou či zábavným programom.


Mám záujem o ponuku pre skupinu

Cenník

raňajky večera polpenzia
dospelí 5 € 8 € 14 €
deti 4 € 5 € 9 €

Údaje o reštaurácii

  • Adresa: Reštaurácia Fatrapark 2, Hrabovská dolina 22, 034 01 Ružomberok
  • Otváracie hodiny: od 08:00 do 21:00, denné menu sa podáva od 11.00 – 14.00
  • Kapacita: 60 miest na sedenie v reštaurácii, rôzne možnosti usporiadania.
  • Terasa a spoločenská miestnosť s občerstvením počas školení do 50 miest.

Svadba v Ružomberku

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok Svadba

Naše romanticky a útulne ladené priestory sú ideálne organizovanie svadby. Sme ideálnym miestom pre svadobnú hostinu v okolí Ružomberka pre 40-45 osôb. Samozrejmosťou je priestor na tancovanie, v letných mesiacoch aj terasa. Cenová ponuka závisí od druhu jedál, ktoré si hostia vyberú, s kompletným poradenstvom sa môžete obrátiť na nás. Štandardne vychádza jedno miesto okolo 35€/osobu, v čom je zahrnutý prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo a v neskorších hodinách bohaté bufetové stoly. U nás je dovolené si priniesť vlastný alkohol, nealko či koláče. Káva býva účtováná zvlášť.

Vianočná večera na Štedrý deň a iné slávnostné večere

Reštaurácia Fatrapark - Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok

Počas Vianoc je stravovanie v reštaurácii Fatrapark zabezpečené vo forme polpenzie na každý deň vianočného pobytu ako počas roka, no na vianočný Štedrý večer šéfkuchár reštaurácie pripravil špeciálne slávnostné menu. Počas Silvestrovského večera je možné rezervovať silvestrovskú večeru s niekoľkými chodmi a občerstvením pre oslavu Silvestra a Nového Roku. Kompletnú cenovú ponuku a dostupnosť voľných miest Vám potvrdíme po kontaktovaní.

Oslavy, stretávky, krstiny alebo firemné akcie s gastronomickým zážitkom

Ubytovanie Apartmány Fatrapark Liptov - Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok

Oslavy rôznych rodinných jubileí a udalostí v elegantnej reštaurácii v horskom prostredí. Ideálne priestory pre firemné akcie, zrazy, posedenia, worshopy, konferencie a podobne. Profesionálny personál so skúsenostiami so zahraničia radi obslúžia akúkoľvek skupinu v priestoroch reštaurácie počas celého roku.

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.