Malinô Brdo (24.11.2017 00:58):
0.3 °C

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok – Okolie Fatraparku

Celoročne otvorené prevádzky reštaurácia a bar Fatrapark v Ružomberku sú kľúčové benefity k ubytovaniu v našich apartmánoch. Okrem výnimočnej ponuky jedál a nápojov môžu hostia zbehnúť do reštaurácie z apartmánu doslova "v papučiach". Reštaurácia je otvorená aj pre verejnosť do neskorých hodín a milý personál Vás obslúži podľa karty alebo dennej obednej ponuky.

Na posedenie odporúčame kvalitnú kávu alebo pivo. Radi Vám pripravíme ponuku na oslavu narodenín, firemnú akciu či teambuilding v kombinácii s ubytovaním v apartmánoch, dopravou či zábavným programom.


Mám záujem o ponuku pre skupinu

Cenník

raňajky večera polpenzia
dospelí 6 € 8 € 14 €
deti 4 € 5 € 9 €

Informácie o stravovaní

  • Otváracie hodiny: od 08:00 do 21:00, denné menu sa podáva od 11:00 - 14:00 hodiny
  • Kapacita: 60 miest na sedenie v reštaurácii, rôzne možnosti usporiadania.
  • Terasa a spoločenská miestnosť s občerstvením počas školení do 60 miest.
  • Raňajky sú podávané od 07:00 do 10:00 v apartmánových domoch Fatrapark 2 a Fatrapark 1 podľa výberu z raňajkovej ponuky jedálneho lístka alebo vo forme švédskych stolov.

Svadba v Ružomberku

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok Svadba

Útulné priestory reštaurácie s romantickým nádychom sú ideálne na organizovanie svadby. Fatrapark je vhodným miestom pre svadobnú hostinu v okolí Ružomberka pre 40-45 osôb. Samozrejmosťou je priestor na tancovanie, v letných mesiacoch aj terasa. Cenová ponuka závisí od druhu jedál, ktoré si hostia vyberú, s kompletným poradenstvom sa môžete obrátiť na nás. Štandardne vychádza jedno miesto okolo 35€/osobu, v čom je zahrnutý prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo a v neskorších hodinách bohaté bufetové stoly. U nás je dovolené priniesť si vlastný alkohol, nealko či koláče. Káva býva účtovaná zvlášť.

Slávnostné večere

Reštaurácia Fatrapark - Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok

Počas sviatkov býva stravovanie v reštaurácii Fatrapark zabezpečené vo forme polpenzie na každý deň pobytu. Počas Silvestrovského večera je možné rezervovať si silvestrovskú večeru s niekoľkými chodmi a občerstvením pre oslavu Silvestra a Nového roka. Kompletnú cenovú ponuku a dostupnosť voľných miest vám potvrdíme po kontaktovaní.

V elegantnej reštaurácii v horskom prostredí sa skvele organizujú aj oslavy rôznych rodinných jubileí a udalostí. Sú ideálnymi priestormi pre firemné akcie, zrazy, posedenia, workshopy, konferencie a podobne. Profesionálny personál so skúsenosťami zo zahraničia rád obslúži akúkoľvek skupinu v priestoroch reštaurácie počas celého roka.

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.