Malinô Brdo (13.4.2021 04:00):
9.9 °C

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok – Okolie Fatraparku

Celoročne otvorené prevádzky reštaurácie a baru Fatrapark v Ružomberku sú kľúčovými benefitmi k ubytovaniu v našich apartmánoch. Naša spolupráca s prevádzkami zabezpečuje našim hosťom nielen výnimočnú ponuku jedál a nápojov, ale aj to, že môžu zbehnúť do reštaurácie z apartmánu doslova "v papučiach". Reštaurácia sa nachádza priamo v budove Fatrapark 2 a je otvorená aj pre verejnosť do neskorých hodín. Milý personál Vás obslúži podľa karty alebo dennej obednej ponuky.

Na posedenie odporúčame kvalitnú kávu alebo pivo. Radi Vám pripravíme ponuku na oslavu narodenín, firemnú akciu či teambuilding v kombinácii s ubytovaním v apartmánoch, dopravou či zábavným programom.


Mám záujem o ponuku pre skupinu

Informácie o stravovaní

  • Otváracie hodiny: od 07.30 do 21.00 hod., denné menu sa podáva od 11.00 do 14.00 hod.
  • Kapacita: 60 miest na sedenie v reštaurácii, rôzne možnosti usporiadania.
  • Terasa a spoločenská miestnosť s občerstvením počas školení do 60 miest.
  • Raňajky sú podávané od 07.30 do 09.30 hod. v apartmánových domoch Fatrapark 2 a Fatrapark 1 podľa výberu z raňajkovej ponuky jedálneho lístka alebo vo forme švédskych stolov.
  • Večera sa podáva od 17.30 do 20.00 hod podľa konkrétneho menu
  • Kontakt: +421 918 946 662

Svadba v Ružomberku

Reštaurácia Fatrapark 2 Ružomberok Svadba

Útulné priestory reštaurácie s romantickým nádychom sú ideálne na organizovanie svadby. Fatrapark je vhodným miestom pre svadobnú hostinu v okolí Ružomberka pre 40-45 osôb. Samozrejmosťou je priestor na tancovanie, v letných mesiacoch aj terasa. Cenová ponuka závisí od druhu jedál, ktoré si hostia vyberú, s kompletným poradenstvom sa môžete obrátiť na nás. Štandardne vychádza jedno miesto okolo 35€/osobu, v čom je zahrnutý prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo a v neskorších hodinách bohaté bufetové stoly. U nás je dovolené priniesť si vlastný alkohol, nealko či koláče. Káva býva účtovaná zvlášť.

Slávnostné večere

Reštaurácia Fatrapark - Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok

Počas sviatkov býva stravovanie v reštaurácii Fatrapark zabezpečené vo forme polpenzie na každý deň pobytu. Počas Silvestrovského večera je možné rezervovať si silvestrovskú večeru s niekoľkými chodmi a občerstvením pre oslavu Silvestra a Nového roka. Kompletnú cenovú ponuku a dostupnosť voľných miest vám potvrdíme po kontaktovaní.

V elegantnej reštaurácii v horskom prostredí sa skvele organizujú aj oslavy rôznych rodinných jubileí a udalostí. Sú ideálnymi priestormi pre firemné akcie, zrazy, posedenia, workshopy, konferencie a podobne. Profesionálny personál so skúsenosťami zo zahraničia rád obslúži akúkoľvek skupinu v priestoroch reštaurácie počas celého roka.

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.