Malinô Brdo (26.1.2020 18:00):
35 cm
-1.3 °C
Studio
1 izba, 35-42 m2
max. 4 osôb
55€ za noc
StudioStudioStudioStudio
Suite
2 izby, 50-70 m2
max. 5 osôb
77€ za noc
SuiteSuiteSuiteSuite
Deluxe
3 izby, 110 m2
max. 8 osôb
95€ za noc
DeluxeDeluxeDeluxeDeluxe

Ubytovanie

Fatrapark 2 Ružomberok v lete

Tri typy apartmánov Fatrapark na prenájom

Výber typu ubytovania v apartmáne Fatrapark je len na Vás. Apartmán Studio je ideálny pre páry, Suite s extra spálňou je vhodný pre ubytovanie rodiny a apartmán Deluxe odporúčame pre veľkú partiu. Apartmány majú zjednotený, aj keď mierne rozdielny štandard ubytovania, ktorý vyhovie aj Vašim náročným požiadavkám.

Zľavy za pobyt podľa počtu nocí

Nástupy na pobyty v apartmánoch sú ľubovoľné. Čím dlhšie ubytovanie, tým vzniká vyššia zľava a benefity pre hostí. Ak to kapacita umožňuje, apartmány prenajímame aj dlhodobo. Aktuálne ceny ubytovania sme dramaticky nemenili od roku 2008. Veríme, že aj preto dokážeme naďalej udržať vysoký štandard a Vašu spokojnosť s ubytovaním v Hrabovskej doline na najvyššej úrovni!

Výhody a zľavy s vernostnou kartou Liptov Region Card

Každý hosť, ubytovaný v našich apartmánoch, od nás navyše dostane zadarmo kartu Liptov Region Card, s ktorou získa exkluzívne zľavy na mnohých turistických lokalitách, kultúrnych pamiatkach, atrakciách, reštauráciách a iných partnerských miestach v rámci cestovného ruchu v regióne Liptov. Viac informácií na: www.fatraparkliptov.sk/svk/karta-liptov-region-card/

Naše apartmány patria medzi overené a odporúčané ubytovacie jednotky na stránke: ubytovanie Hrabovo.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.