Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Fatrapark — Predstavenie projektu s apartmánmi

31.08.2015

Po prvé, nie je Fatrapark ako Fatrapark...

Nedávno nám klienti zo zahraničia položili otázku: Čo je to Fatrapark? Mali záujem o dovolenku v apartmáne na severnom Slovensku, no pri množstve webových odkazov na Fatrapark ako aj v samotnej doline Hrabovo zostali pri termíne Fatrapark zneistení. Aj toto nás motivovalo, aby jednoduché vysvetlenie tohto pojmu pomohlo všetkým, ktorí sú zvedaví na odpoveď.

Fatrapark 1 a Fatrapark 2 na snímke spolu

V Ružomberku sú dva Fatraparky

Lokálnych názvov Fatrapark v okolí hrabovskej doliny je už dosť na to, aby pôsobili mätúco. Teda ako sme začali, nie je Fatrapark ako Fatrapark. V Hrabove sa s týmto termínom stretnete minimálne tri krát.

Apartmánové domy Fatrapark 1 a Fatrapark 2 boli postavené jedným developerom. Ten použil pre oba apartmánové domy rovnaké pracovné názvy, ktoré odlíšil len poradovým číslom. V objekte Fatrapark 2 navyše sprevádzkoval reštauráciu s názvom Reštaurácia Fatrapark.

Dnes susedné Apartmány Fatra (Fatrapark 1) a Fatrapark 2 vystupujú ako dva samostatné subjekty.

Na internete sa počet Fatraparkov ani nedá spočítať

Asi tak. Pomerne zložitá interná majetková štruktúra zapríčinila že tí, ktorí sú s apartmánmi či reštauráciou nejako spojení, využívajú dostupné kanály na predaj ubytovania a stravy na internete samostatne. Spoločná aktivita voči klientom je koordinovaná, no zároveň konkurenčná, a preto každý sprostredkovateľ či prevádzkar prezentuje hlavne ten "svoj" Fatrapark.

Apartmány Fatrapark Liptov

So sprostredkovaním sme na tom podobne ako ostatní a náš projekt Apartmány Fatrapark Liptov funguje na otvorenej filozofii voči každému klientovi. Otvorene tvrdíme, že pri výbere ubytovania vo Fatraparku 1 alebo 2 záleží len na tom, ktoré apartmány vám Vami vybraný sprostredkovateľ zabezpečí a aké vysoké a dôveryhodné je jeho hodnotenie.

Apartmány Fatrapark Liptov poskytujú ubytovanie v apartmánoch s najlepším hodnotením služieb v okolí.

Populárny apartmán Fatrapark Suite v našej správe

Apartmánový dom Fatrapark 2

Fatrapark 2, medzinárodne aj ako Fatrapark 2 Apartments House, stojí v pokojnej časti rekreačnej oblasti Hrabovo. Nachádza sa hlbšie v lese, ďalej od apartmánov Hrabovo a hotela Hrabovo, ktoré sú naopak od nás v priamej blízkosti vodnej nádrži Hrabovo (google mapa).

Budova apartmánového domu Fatrapark 2 bola postavená ako posledná v Hrabovskej doline. S použitím najmodernejších materiálov a technológií (digitálne podlahové kúrenie, kvalitné okná a izolácia, rozvody internetu a satelitného signálu či vybavenie kúpeľní) je ubytovanie v tomto apartmánovom dome, čo sa luxusu týka, zrejme lepšie ak nie najlepšie z okolitých porovnávaných apartmánov.

Dôležité je, že štandardom ubytovania sú apartmány v Hrabovskej doline ďaleko vyššie ako iné typy ubytovania za podobné ceny v okolí.

Reštaurácia Fatrapark 2 a konferenčné priestory

Fatrapark 2 je zároveň multifunkčným komplexom, ktorý v porovnaní s ostatnými subjektmi pre ubytovanie v okolí Hrabova ponúka vlastnú reštauráciu. Okrem toho sú k dispozícii aj konferenčné a voľnočasové priestory, terasa a zóna pre opekanie s ohniskom. Za domom pobehujú muflóny v obore, ktoré je dobre vidieť aj z apartmánov. Hostia majú k dispozícii veľkokapacitné parkovisko strážené kamerami a rampou.

Restauracia Fatrapark Ruzomberok

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.