Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Automobilové veterány opäť v Hrabove

31.05.2014

Ružomberská Ruža Veteránov opäť v Hrabove aj v 2014

Automobilové veterány sa predvádzali pred Fatraparkom 2 v Hrabovskej doline

Víkend 20. - 22. Júna 2014 sa v Hrabovksej doline v Ružomberku stretávajú priaznivci motorizmu z viacerých krajín Európy, aby opäť po roku prišli spoločne odprezentovať desiatky historických vozidiel a motocyklov z rôznych kútov sveta. Počas troch dní vzácne veterány parkujú na monitorovanom parkovisku s rampou pri apartmánovom dome Fatrapark, ktorý ako partner akcie poskytuje organizátorom nielen parkovacie, ale aj ubytovacie kapacity v krásnom prostredí Hrabovskej prírody.

Program veteránov na Liptove

Dvojdenný program veteránov po Liptove bol pri slnečnom počasí zážitkom pre všetkých

Nabitý program akcie začína ranným štartom automobilov a motocyklov na parkovisku pred apartmánovým domom, odkiaľ sa účastníci poberajú na denný program z Ružomberka do okolia Liptova na prehliadky a výstavné jazdy. Po dennom programe sa veteránisti vracajú k vlastnému programu v Hrabovskej doline a vo večernom programe sa odovzdávajú ocenenia lokálneho Ružomberského automotoklubu v akcii Ružomberská Ruža Veteránov 2014.

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.