Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Krásne babie leto v jeseni v Hrabovskej doline

02.09.2017

Jesenná rozlúčka s letom v Hrabove

Jesenné farby okolitých stromov, dobrá viditeľnosť a príjemné slnečné počasie sú hlavným lákadlom na jesenný rekreačný pobyt u nás. Jedinečnú atmosféru jesene podporuje aj stredisko Skipark Malinô Brdo. Poskytujú napríklad lanovku za euro počas rozlúčkových dní prevádzky, čo prichádzajú každoročne využiť stovky turistov, bajkerov, rodičov s ďeťmi a ďaľší aktívni nadšenci, ktorí sa rozhodli ešte príjemné dvadsiatkové teploty netráviť nečinne doma.

Zábava pre deti v stredisku Malinô Brdo a v Hrabovskej doline

Animačný program pre deti s maskotom, maľovanie na tvár, testovanie bicyklov a ďalšie aktivity v stredisku Malinô Brdo počas jesene sú každoročným spestrením jesennej dovolenky v našom okolí. K jesennej ponuke Vám želáme príjemné slnečné a, snáď, aj bezveterné počasie na kopcoch Malinô Brdo a v našej Hrabovskej doline.

Deti na ratraku v stredisku Malino Brdo Ruzomberok

Tip na jesenný víkend v Hrabove

Ubytovanie v apartmánoch Fatrapark je aktuálne najlacnejšie v roku. Ponúkame Vám zľavu až vo výške 8% už od troch nocí pobytu. Čerstvý vzduch, skvelá viditeľnosť a krátke prechádzky každým smerom v okolitých lesoch Veľkej Fatry Vám zaručene dočerpajú vybité baterky. V okolitej prírode Hrabova Vám dodajú pokojné jesenné dni naspäť stratené sily z pracovného týždňa. K tomu vynikajúce Liptovské špeciality alebo dobré čapované pivko v reštaurácii Fatrapark priamo v objekte apartmánového domu.Mám záujem o zľavu 8%Pozrite si ceny na jesenné pobyty v Hrabove

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.