Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

5 vecí o zimných pobytoch v apartmánoch Fatrapark, ktoré potvrdia, že sú výnimočné.

01.12.2018

Rekreačné rezorty na Slovensku či v zahraničí sú obľúbené u návštevníkov niečím typickým. My sme našli 5 výnimočných dôvodov, prečo apartmány Fatrapark naplnia túto zimu Vaše očakávania:

1. Ubytovanie v apartmánoch Fatrapark

Apartmány FatraparkFatrapark ponúka moderné a zároveň útulné apartmány s vlastnou kuchynkou a balkónom, z ktorého výhľady na Národný Park Veľká Fatra potešia dušu. Aparmány ponúkajú vysoký štandard ubytovania na Liptove. Pokiaľ ide o cenu, kladie sa dôraz na dostupnosť za dlhodobú spokojnosť klienta a vysoké hodnotenie našich služieb.

2. Skvelé jedlo v reštaurácii Fatrapark

Reštaurácia Fatrapark RužomberokV reštaurácii Fatrapark si pochutnáte na skvelom jedle za primerané ceny. Od leta funguje nový koncept, ktorý už získal pozitívne ohlasy aj ocenenia na viacerých gastro súťažiach. Nespornou výhodou pre našich hostí je, že majú možnosť cenovo výhodného stravovania formou polpenzie, prípadne len raňajok, doslova pár krokov z apartmánu, kde bývajú.

Viac o reštaurácii Fatrapark

3. Lyžiarske stredisko Skipark Malinô Brdo

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo RužomberokLyžiari, snowboardisti, bežkári, deti aj starí rodičia na sánkach. Počas zimy v stredisku Malinô Brdo si každý nájde to pravé pre seba. Pri ubytovaní v apartmánoch Fatrapark získate zľavy na skipasy až o 30% lacnejšie

4. Termály Bešeňová, Lúčky a wellness v Hrabove

Hrabovo zimná sezóna 2015Naši hostia s obľubou navštevujú neďalekú Bešeňovú či kúpele Lúčky s termálnou vodou aj vo vonkajších bazénoch. Tu si môžu naši hostia uplatniť až 30% zľavu na vstup. Rodinami s menšími deťmi je často vyhľadávaný aj aquapark v Dolnom Kubíne. Ak zatúžia len po saune, jacuzzi či masáži, je im k dispozícii blízke wellness centrum v Hrabove.

Viac o atrakciách v okolí Fatraparku

5. Zimná atmosféra Hrabovskej doliny

Hrabovo zimná sezóna 2015 Hrabovo má počas zimných mesiacov špeciálnu atmosféru. Ticho okolitej prírody, náučný chodník v lese a okolo zamrznutej vodnej plochy, kde sa dá na vyhradenom priestore aj bezpečne korčuľovať, nenáročné prechádzky, či bežkárske trate do susedných dolín a Vlkolínca Vám dodajú pozitívnu energiu a tú správnu náladu. Len u nás ubytovaní hostia možu pozorovať aj kŕmiť nami chované muflóny priamo z apartmánov.

Mám záujem o cenovú ponuku na jedinečný zimný pobyt 2018

Súvisiace články:

Zatiaľ žiadne súvisiace články.

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.