Malinô Brdo (18.9.2021 17:00):
8.0 °C

Hrabovo cez víkend patrilo značke Saab

01.09.2016

Ďaľší úspešný automobilový zraz v Hrabove, tentokrát venovaný len jednej značke

V rámci akcie Saab Session Slovakia 2016 sa v Hrabovskej doline pre Ružomberku stretlo cez sto posádok Saabov. Väčšina automobilových a zberateľských zrazov, pri ktorých asistujeme organizátorom s ubytovaním či stravou v našej reštaurácii nie je zaostrená na konkrétnu automobilku. Tentokrát to bolo iné, o čosi vrúcnejšie a dynamickejšie stretnutie ľudí, ktorí majú k sebe neuveriteľne blízko napriek rozdielnej reči či veku. Hlavný program akcie v Hrabove sa konal v apartmánovom dome Fatrapark 2, kde prebiehala registrácia, diskusie aj vyhodnotenie zúčastnených vozidiel podľa rôznych kritérií. Dúfame, že všetci majitelia Saabov sa u nás cítili príjemne a na podobnú akciu sa už veľmi tešíme.

Saab Session Slovakia v Hrabove Fatrapark 2

Saab Session Slovakia 2016

Saab Session Slovakia logo

Saab Session Slovakia je organizovaný motoristický zraz majiteľov automobilov značky Saab.  Medzinárodný niekoľko-dňový event je spojený s ubytovaním a spoločnými výletmi a aktivitami po reprezentatívnych lokalitách Slovenska . Čerstvý vzduch, dobrá cestná dostupnosť, dostatočné možnosti parkovania aj okolitých bodov záujmu a príjemné ubytovanie s reštauráciou a konferenčnou miestnosťou sú hlavnými kritériami každoročnej motoristickej akcie.

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.