Malinô Brdo (18.9.2021 19:00):
8.0 °C

Veľká Noc a jarné pobyty vo Fatraparku!

28.02.2018

fatrapark liptov jarné pobyty

Vyberte sa po dlhej a chladnej zime do prírody a dožičte si prvé slnečné lúče v nádhernom prostredí regiónu Liptov! Netrávte Veľkonočné prázdniny upratovaním a doprajte si po náročných dňoch ničím nerušený oddych v našich apartmánoch.

Jarné pobyty vo Fatraparku vás priam lákajú na prechádzku prebúdzajúcou sa prírodou Hrabovskej alebo Čutkovskej doliny. Zahrejte sa po mnohých mrazivých dňoch v blízkych wellness centrách a v aquaparkoch ako Aquarelax Dolný Kubín, Tatralandia, Bešeňová či Kúpele Lúčky. Pokochajte sa pohľadom na úchvatné vodopády ako Jelení, Lúčanský či Brankovský vodopád, ktoré sú vďaka topiacemu sa snehu na jar najčarovnejšie.

Spoznajte okolie a históriu Liptova a nenechajte si ujsť významné kultúrne pamiatky, ako sú Vlkolínec, Liptovský hrad, hrad Likava a mnohé iné. A ak náhodou smútite za zimou, pripomeňte si ju a navštívte Demänovskú ľadovú jaskyňu alebo Demänovskú jaskyňu slobody. Liptovský región ponúka skutočne mnoho atrakcií pre každého a jar je ideálnym obdobím pre ich objavovanie. Ďalšie zaujímavé atrakcie v okolí pre deti aj dospelých a v rámci oblasti Hrabovo a Liptov nájdete spomenutú v našej sekcii Okolie tu.

Galeria

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.