Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Vrchárska koruna liptovská 2018

24.05.2018

Vrchárska koruna liptovská (VKL) určite zaujme všetkých, ktorí radi blúdia po lesoch a spoznávajú krásy prírody na kolesách. Zapojením sa do výzvy možno objavíte aj nové zaujímavé miesta a vďaka Vrchárskej korune liptovskej získajú vaše bezcieľne potulky zmysel.

Cieľom VKL je zdolať 20 konkrétnych vrcholov na bicykli a na každom z nich si spraviť fotku. Z fotky musí byť zrejmé, na akom vrchole sa nachádzaš a, samozrejme, na nej musíš byť aj s bicyklom. Následne už iba stačí poslať fotku a máš možnosť získať rozličné ocenenia.

Vrchárska koruna liptovská nie je iba pre dospelých, ale zapojiť sa do súťaže môžu aj mladí ambiciózni cyklisti. Rodičia si tak spolu s ratolesťami môžu užiť krásny rodinný výlet na kolesách. Stačí zdolať iba 10 ľubovoľných vrchov zo zoznamu a dieťa sa stane Detským liptovským vrchárom.

Zažite leto plné dobrodružstiev a prebádajte krásy Liptova na bicykli! Každý apartmán v dome Fatrapark 2 k dispozícii kóju, do ktorej si bicykel môžete bez problémov odložiť. A ak nemáte vlastný bicykel, môžete si ho požičať v blízkej požičovni.

Fotky do súťaže môžete posielať od 1. apríla do 31. októbra 2018.

Mapa vrcholov

comments powered by Disqus
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.