Malinô Brdo (18.9.2021 19:00):
8.0 °C

Koliba u dobrého pastiera

Koliba u dobrého pastiera – Okolie Fatraparku

Do koliby v Čutkovskej doline vedú z Hrabova dve cesty a obe sú vhodné na krátku prechádzku. Jedna vedie turistickým chodníkom z Hrabova cez les, druhá je rovnaká trasa, ako by ste šli do reštaurácie autom. Z apartmánov Fatrapark je to len približne tri a pol kilometra (viď mapa nižšie).

Drevenná Koliba u dobrého pastiera je stredobodom roztiahnutej Čutkovskej doliny. Okrem tradičnej liptovskej kuchyne vás v kolibe do kultúry Liptova vtiahne ľudová hudba, poctivý masívny interiér z dreva, klasická dobová výzdoba a milý personál, oblečený v tradičnom v kroji.

Okrem odporúčaného gastro zážitku vás v reštaurácii čaká priateľská atmosféra útulnej koliby s predajňou suvenírov a tradičných liptovských pochúťok.

Turistické informácie

Adresa: Koliba u dobrého pastiera, Čremošná 8684, 034 06 Ružomberok (web)

Otváracie hodiny: otvorené denne od 10:00 do 22:00 hod (jedlá podávajú do 21:30 hod.)

Kapacita: 50 osôb vnútri a terasa 30 osôb, uzavretá banketová miestnosť 10 osôb a možné individuálne organizovanie rodinných a firemných osláv v uzavretej spoločnosti, veľkokapacitné parkovisko vhodné aj pre parkovanie autobusov

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.