Malinô Brdo (18.9.2021 17:00):
8.0 °C

Lanová dráha Tarzánia a Zipline Hrabovo

Lanová dráha Tarzánia a Zipline Hrabovo – Okolie Fatraparku

Tarzánia - najväčší lanový park na Slovensku!

Lanová dráha Tarzánia v Hrabovskej doline sa nachádza v blízkosti nástupnej stanice lanovky strediska Ski & Bike Malinô Brdo vedľa vodnej plochy Hrabovo a iba kúsok od apartmánového domu Fatrapark 2.

Zábavná sieť lanových prekážok zabaví na dlhé hodiny nie len deti, ale vyplaví adrenalín aj dospelým. V Hrabovskom areáli Tarzánie nájdete červenú, modrú a detskú trasu. Tarzánia je v prvom rade bezpečná lanová prevádzka. Dbá sa o maximálnu bezpečnosť a každý lezec dostane horolezecký komplet a dôkladné inštrukcie od certifikovaného profesionála.

Modrá (kratšia a ľahšia) trasa dráhy Tarzánia meria 145 m. Červená (dlhšia) trasa meria 295 m a detská trasa 59 m. V Ružomberskej Tarzánii si precvičíte telo, fantáziu a hlavne si perfektne oddýchnete v prírode Hrabovskej doliny.

Zipline Hrabovo - najdlhšia jazda na lane na Slovensku!

Aktuálne najdlhšia zipline dráha na Slovensku Zipline Hrabovo je od leta 2015 ďalším adrenalínovým spestrením pre milovníkov lanových dráh v Ružomberku. Bezpečná jazda na lane, ktorá netrvá ani minútu, Vás prevezie ponad Hrabovskú nádrž a ponúkne nezvyčajné výhľady na krásy Hrabovskej prírody.


Cenník Tarzánie

cena za vstup
dospelí 8,- €
deti 4,- €

Údaje o lanovej dráhe Tarzánia a Zipline Hrabovo Ružomberok

  • Adresa: Tarzánia Hrabovo, Hrabovská dolina, 034 01 Ružomberok
  • Otvorené: apríl - september od 09.00 – 19.00, ostatné mesiace na objednávku

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.