Malinô Brdo (18.9.2021 17:00):
8.0 °C

Malinô Brdo Ski & Bike

Stredisko Malinô Brdo Ski & Bike Ružomberok – Okolie Fatraparku

Slovenské top lyžiarske a bike stredisko Malinô Brdo v Ružomberku ponúka približne 12 km profesionálnych tratí, z ktorých najdlhšia zjazdovka má 3,9 km. Zimnú lyžovačku predlžuje zasnežovanie umelým snehom. Samozrejmosťou sú detské vleky, lyžiarska i snowboardová škola a kabínková lanovka z údolnej stanici v Hrabove. Tá je vzdialená pohodlných 200 metrov od apartmánov Fatrapark.

Výborná lyžovačka len pár metrov od apartmánov s výhľadmi na panorámy Liptova uspokojí začiatočníkov ako aj extrémistov. Snowboardisti ocenia snowboardový snow-park, lyžiari upravené široké zjazdovky a bikeri zase časté akcie a kvalitné zjazdy v stredisku, kde sa jazdí aj Slovenský pohár v Downhille.

Služby požičovní, stravovacie, parkovacie, zdravotné a iné služby sú vykonávané lokálnym tímom s veľkým entuziazmom a na profesionálnej úrovni.


Dbajte o svoju bezpečnosť! Počas zimnej sezóny sú od 16:30 do 8:30 zjazdovky uzatvorené! Prevádzkovateľ strediska upozorňuje na nebezpečenstvo úrazu káblami snežných diel a od strojov upravujúcich trate, najmä navijákových s rozvinutým lanom.

Turistická mapa strediska Malinô Brdo

Turistické údaje

Adresa: Hrabovská cesta 1679/31, 034 01 Ružomberok (web)
Otváracie hodiny v lete: denne 8:30 - 16:30
Otváracie hodiny v zime: denne 8:30 - 16:00

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.