Malinô Brdo (18.9.2021 17:00):
8.0 °C

Mara FUN a loď Mária - Liptovská Mara

Mara Fun a loď Mária - Liptovská Mara

Mara FUN je miestom pre všetkých, pokojné typy i pre tých, túžiacich po väčšom adrenalíne. Na pláži Liptovskej Mary si každý nájde to svoje.

Vodné atrakcie - Mara FUN

Motorový čln so silou 500 koní je stvorený pre rýchlu jazdu so skúseným kapitánom, pričom kurz udávate vy. Na vyjašenie sa je tu zase vodný skúter, a ak si netrúfate riadiť ho, inštruktori vás radi povozia. Radi by ste si zafurfovali? Nemusíte ísť k moru, stačí vyskúšať Wakesurfing alebo Wake – Ski – Kneeboard, ktoré sú zase skvelou alternatívou zimných športov. Skúsenejší sa môžu povoziť aj na lane za skútrom. A tí, čo chcú zažiť nefalšovanú zábavu, ocenia nafukovacie atrakcie ako napríklad nafukovací banán alebo dvojkoleso, na ktorom vás cez vlny a prudké zákruty potiahne rýchly čln.

V požičovni Mara Fun však nájdete aj menej adrenalínové vodné atrakcie. Krásy a zákutia Liptovskej Mary môžete objavovať aj so svojimi blízkymi z paluby pohodlných vodných bicyklov aj so šmýkačkov či skokanským mostíkom. Pre pokojnejšie typy je dobrou voľbou tiež kajak, či už chcete ísť vlastnou cestou, alebo zúčastniť sa výletu so sprievodcom. Stand up paddle je zase vodný šport, pochádzajúci z Havajských ostrovov. Podobá sa na novodobý surfing, vhodný aj pre pokojnú hladinu Liptovskej Mary. Na doske sa môžete plaviť, pretekať sa s kamarátmi alebo dokonca si zacvičiť jógu.

Zábavu pre všetky vekové kategórie určite prinesie Aquazorbing. Stačí sa napríklad iba staviť, kto vydrží v guli stáť najdlhšie. Výbuchy smiechu s priateľmi zažijete aj na súši pri atrakcii Bumper Ball. Vďaka vzduchovej bubline budete môcť vyskúšať všetko, čoho ste sa obávali, ako napríklad sumo zápas, futbal či premety bez toho, aby ste sa zbytočne zranili. Malé deti, ktoré majú pri pohľade na otvorenú a rozľahlú hladinu Liptovskej Mary ešte trochu strach, môžu skúsiť lodičky pre deti. Motorové lodičky - korytnačka, tigrík či kravička - ich povozia v bezpečí bazéna.

Loď Mária – vyhliadková plavba

Ak chcete zažiť čarovnú plavbu loďou a vychutnať si prekrásny pohľad na okolité Západné a Nízke Tatry či Chočské vrchy, vyberte sa na plavbu loďou Mária. Loď Mária pochádza z Ruska a pôvodne mala kapacitu až 90 miest na státie. To však nebolo veľmi komfortné, a preto bola kapacita neskôr znížená na 55 miest. Odvtedy sa návštevníci vedia pohodlne usadiť a výhľad z lode je hneď krajší. Na lodi sa navyše dajú organizovať aj oslavy, párty či firemné akcie, stačí sa spýtať!

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.