Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Marina Liptov - športovo rekreačné stredisko

Marina Liptov - športovo rekreačné stredisko - Okolie

Marina Liptov je športovo – rekreačné stredisko v obci Bobrovník na brehu Liptovskej Mary, ktoré disponuje vlastným mólom a plážou, kde sa za sprievodu hudby môžete okúpať a zabaviť. V roku 2016 bola otvorená ako prvá marina na Slovensku, ponúkajúca profesionálne zázemie pre majiteľov lodí, ako aj pre všetkých milovníkov vodných športov.

Lodenica Marina Liptov má pre vás na prenájom miesto na kotvenie, či už máte loď, jachtu, vodný skúter, ale aj keď ste rybár alebo milovník vodných atrakcií. Ak nemáte vlastné plavidlo, môžete si požičať loď, čln, elektroloď, gumený čln, motorový čln alebo plachetnicu, pričom pri väčšine plavidiel nie je vyžadovaná odborná spôsobilosť vodcu malého plavidla. Výnimkou je iba plachetnica a motorový čln.

Centrum vodných športov Marina Liptov ponúka návštevníkom na zapožičanie kanoe, pramice, ale aj Stand Up Paddleboard. Pre teambuilding je výbornou voľbou Jumbo Paddleboard, pri ktorom sa naučíte spolupracovať ako tím a skvele sa zabavíte. Pre pokojnejšie povahy, romantikov, páry či pre rodinky je k dispozícii obľúbený rekreačný vodný bicykel. Vyhľadávanou medzi turistami je i vyhliadková plavba na motorovom člne pre 6 osôb, na ktorom preskúmate všetky zátoky nádrže. Popri plavbe sa priamo od kapitána dozviete aj o histórii vzniku Liptovskej Mary.

Nezabudlo sa ani na nadšencov rekreačného jachtingu alebo tých, ktorí by si ho radi vyskúšali. Toto „Liptovské more“ je dokonalým miestom pre jachting pod dohľadom profesionálnych inštruktorov. Ak sa chcete podieľať na vytvorení jachtárskeho klubu, môžete kotviť aj priamo v prístave Marina Liptov, kde vás bude každé leto čakať príjemná priateľská atmosféra, grilovanie a rôzne kultúrne podujatia.

Pre tých, ktorí by si radi vychutnali krásny pohľad na Liptovskú Maru zo súše a preskúmali jej okolie, sú pripravené bicykle. Zapožičať si môžete pánske, dámske i detské bicykle a v centre vám radi odporučia aj zaujímavé trasy. Liptovské cyklotrasy nájdete aj tu.


Adresa:

Marina Liptov, a.s., Bobrovník 140, 032 23, Slovenská republika

Cenník

Požičovňa športových potrieb 1 hod 3 hod
Kanoe Marina, plastové s padlom 5 € 13 €
Kanoe Inkas, hliníkové s padlom 7 € 18 €
Pramica Walker Bay s veslami 7 € 18 €
Stand Up Paddleboard 7 € 18 €
Jumbo SUP až pre 6 osôb 20 € 50 €
Vodný bicykel 10 € 25 €
Požičovňa lodí 1 hod 3 hod 10.00 - 19.00 2 dni
Čln Linder, benzín motor s výkonom 3,5 HP 20 € 55 € 80 €
Elektroloď Holiday s volantom 25 € 70 €
Gumený čln Honda Honwave s motorom 2,5 HP 15 € 35 € 50 €
Motorový čln Glastron bez PHM 200 €
Plachetnica Neptun 27 bez PHM 200 € 350 €
Vyhliadková plavba na motorovom člne Glastron s kapitánom pre max. 6 osôb 99 €

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.