Malinô Brdo (18.9.2021 17:00):
8.0 °C

Obrovo a Obrova cesta - Čutkovská dolina

Obrovo a Obrova cesta, Čutkovská dolina

Obrovo je detský areál v Čutkovskej doline iba na skok z Hrabova. Atrakcia pre deti sa neustále vyvíja o nové doplnky a veríme, že bude top unikátnym miestom pre turistiku s deťmi na Liptove.

V Obrove z Čutkovskej doliny býva Obor Čutko

Obor Čutko je posledným žijúcim obrom karpatského typu na svete. Do svojho domčeka v čutkovskej doline chodí len spávať, tak je bezpečný. Cez deň sa ukrýva v lesoch okolo Hrabova a Čutkovskej doliny. Na Slovensku i v zahraničí už existuje pomerne veľká skupina ľudí, ktorí Čutka poznajú, navštívili jeho domov a napísali mu odkaz. Všetci z nich tvoria Spoločenstvo obra, do ktorého sa môže jednoduchým spôsobom dostať každý.

Obrova cesta a Spoločenstvo Obra

Obor Čutko žije v Čutkovskej doline už dlhé roky a Čutkovská dolina je vlastne pomenovaná po ňom. Čutko sa obzvlášť rád prechádza po jednej trase v lese, pomenovanej ako Obrova cesta. Na obľúbených miestach si nechal niekoľko svojich vecí. Ak sa chcete stať súčasťou Spoločenstva obra, musíte nájsť 5 obrových artefaktov, odfotiť sa pri každom a zdieľať tieto fotky na Facebooku s hashtagom #obrovacesta. Ak splníte všetky podmienky, získate na konci cesty v Čutkovskej doline (Obrove) alebo v Hrabovskej doline (Aquazorbing) menovací dekrét a stanete sa členom Spoločenstva obra. Ako odmenu tiež získate 20% zľavu na vstup do Obrova alebo 20% zľavu na Beh po vodnej hladine v obrových balónoch v Aquazorbing v Hrabovskej doline.

Čutkovská dolina a Obrovo fascinuje deti i dospelých

Obrovo je bezpečné pre deti, ktoré k nemu prídu na návštevu. Vo svojom obrovskom dome už má obor Čutko veľa svojich obľúbených vecí. Obrovo-dom - Čutko tam má posteľ, kolísku, hračky, obrovský šach, ale aj mliečne zuby. Areál Obrovo v Čutkovskej doline je určený pre rodiny s deťmi a má hlavne edukačnú funkciu. Napríklad deti môžu obrovi umyť zuby.

Obrovo cenník

vstup na 1,5 hod.
1 dieťa + 1 dospelý 4,- €

Údaje o Obrove, Čutkovská dolina

  • Adresa: Obor Čutko – Obrovo, Čremošná ulica, Čutkovská dolina, 034 06 Ružomberok
  • GPS: 49.081398, 19.255620
  • Tel.: +421 911 294 734
  • E-mail: info@obrovo.sk

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.