Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

SKI PARK Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínska hoľa - Okolie

SKI PARK Kubínska hoľa je obľúbeným strediskom pre všetkých nadšencov zimných športov na Slovensku. Od budovy s našimi apartmánmi Fatrapark 2 je autom asi iba 30 minút. Zjazdové svahy sa nachádzajú na južnej strane pohoria Oravská Magura, z ktorej sa návštevníkom naskytne prekrásny výhľad na Nízke Tatry, Chočské vrchy, Malú i Veľkú Fatru a, samozrejme, na celú Oravskú prírodu.

Moderné lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa je umiestnené vo výške 720 až 1390 m. n. m. a disponuje denne upravovanými lyžiarskymi dráhami v celkovej dĺžke 14 km. Návštevníkom sú k dispozícii aj dve 4-sedačkové lanovky, ktorými sa môžu vyviesť až na vrchol Oravskej Magury. Na svoje si tu príde rodina s deťmi, začiatočníci, skúsení lyžiari, ale aj adrenalínoví športovci. Tých určite nadchne free-ride zóna alebo snowboard park, oddelený od lyžiarskej časti a vybaveným vlastným vlekom, kde si môžu vyskúšať množstvo skokov a prekážok.

Ski Park Kubínska hoľaSKI PARK Kubínska hoľa

Pre začínajúcich lyžiarov odporúčame lyžiarsku a snowboardovú školu s certifikovanými inštruktormi, ovládajúcimi aj cudzie jazyky. V ohradenej detskej škôlke sa zase najmenší naučia stáť na lyžiach a spraviť na nich svoje prvé kroky. SKI PARK Kubínska hoľa nezabudol ani na bežkárov a pripravil pre nich trate s dĺžkou 10 km.

Kubínska hoľa SKI PARK

Turistické údaje:

Adresa: SKI PARK Kubínska hoľa, 026 01 Dolný Kubín

Otváracie hodiny: 8.30 - 15.30 hod

Aktuálny cenník skipasov

Aktuálny cenník lyžiarskej a snowboardovej školy

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.