Malinô Brdo (18.9.2021 18:00):
8.0 °C

Tip na výlet s deťmi – Mini Zoo Sidorovo

Tip na výlet s deťmi – Mini Zoo Sidorovo - Okolie

Mini Zoo Sidorovo sa ukrýva pod vrchom Sidorovo a poteší nielen deti, ale aj všetkých milovníkov zvierat. Uprostred Vlkolínskych lúk na tejto farme nájdeme zvieratká ako sliepky, ovce, kozy, králiky, pestrofarebné pávy, čínske prasiatka a mnohé iné. V zoo sa môžeme zblízka pozrieť na každodenný život prítulných hospodárskych zvierat, ktoré sa potešia každému pohladeniu. Aj vďaka umiestneniu v prírode a edukačnému charakteru je ideálna hlavne pre rodiny s deťmi či školský výlet.

Atmosféru mini farmy Sidorovo dopĺňajú vyrezávaný drevený altánok, lavičky a iné rezbárske dekorácie. Deti sa vybláznia aj na prevažovacej hojdačke v tvare píly alebo na krásnom detskom kolotoči s drevenou ovečkou. Areál mini zoo Sidorovo je prispôsobený aj pre tých, čo by sa chceli zdržať dlhšie. Pokojne môžu využiť tamojšie ohniská na opekačku pod holým nebom v nádhernom prostredí Liptova. Ak si prinesú vhodné suroviny, môžu si tu po dohode s majiteľom uvariť aj guláš. Tiež je možné zastrieľať si tu zo vzduchovky alebo skúsiť iné športy.

Vstup zdarma

Otváracie hodiny:

denne od 9.00 do 17.00 hod.

Galeria

Navigácia

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie tu.